Co je portál

Víme, kolik námahy je potřebné vynaložit na organizaci pravidelných školení pro zaměstnance (oznamovací e-maily, připomínky, telefonáty, změny na poslední chvíli, prezenční listiny, kontrola účasti...).

Máme pro Vás skvělou zprávu. Při našich školeních se o tyto procesy staráme my skrze náš portál a zjednodušujeme tak práci našim klientům.

Portál pracuje automaticky a zastřešuje všechny potřebné úkony od volby datumu tréninku až po finální přehled všech tréninků a účastníků.

Všechno online, na jednom místě a dostupné pro Vás kdykoli přes vlastní přihlašovací údaje.

 

Co portál dokáže?

rezervace Vámi zvoleného termínu online 

registrace řidičů na trénink

automatická komunikace s účastníky (připomenutí tréninku, organizační pokyny)

podrobné výstupy z tréninků za každého řidiče

přehled uskutečněných i plánovaných tréninků za celou společnost

Výhody pro Vás

jednoduchá obsluha, rychlá komunikace

efektivní plánování a monitoring tréninků

všechny důležité informace na jednom místě

archivace databáze vyškolených zaměstnanců

automatické zasílání e-mailů

Obsah portálu

Okamžitý přístup pro nadřízené pracovníky ke kompletním výstupům za každého řidiče na portálu (do 24 hodin):

- Protokol jízdního stylu s konkrétními poznámkami, doporučeními a bodovým ohodnocením řidiče (trénink defenzivní jízdy a EKO jízdy)

- Dotazník o relevantních řidičských zkušenostech účastníků

- Výstupní test z teorie zásad defenzivní jízdy

- Přehled všech absolvovaných a plánovaných tréninků za každého řidiče i celkově za celou společnost

- Porovnání výstupů za jednotlivé řidiče

- Všechny certifikáty / potvrzení o účasti řidičů

- Podepsané prezenční listiny z tréninků

Samotní účastníci mají možnost ohodnotit instruktora a trénink skrze hodnotící formulář přímo v portálu SuperDRIVE. Okamžitě tak vidíte, zda jsou pro ně tréninky přínosné.

 

Líbí se Vám náš portál, ale zatím nejste naším klientem? Povězte nám, s čím Vám můžeme pomoct. 

Zavolejte nám ještě dnes.

Johnson Controls

Eva Žemličková (HR specialist): ”Spolupráci se SuperDrive jsme začali v roce 2016 a hned v prvním roce jsme proškolili několik stovek našich zaměstnanců s využitím tréninku defenzivní jízdy. Tréninky byly na vysoké úrovni stejně tak jako znalosti a vedení školitelů. Následná zpětná vazba od zaměstnaců byla více než pozitivní - jak z pohledu informací ohledně platné legislativy či novinek, tak i z pohledu praktických tipů. Nadále plánujeme pokračovat ve spolupráci a doplňovat typy tréninků / školení zahrnutých do vzdělávacího plánu zaměstnanců dle aktuální potřeby.”

ZÁPADOSLOVENSKÁ ENERGETIKA a.s.

Marta Rybárová (Koordinátorka vzdělávání ZSE): “Tréninky defenzivní jízdy SuperDRIVE jsou mezi našimi zaměstnanci již dobře známé a oblíbené. SuperDRIVE realizuje tréninky vysoce profesionálně, jak na úrovni práce samotných instruktorů, tak na úrovni administrace tréninků a zpracování podrobných výstupů za každého řidiče.”

ARVAL Slovakia

Eva Nosáľová (Marketing and Product Manager): “Se společností SuperDRIVE jsme v kontaktu již několik let, máme za sebou úspěšný event školy smyku, který proběhl hladce a všichni naši zákazníci si ho naplno užili. Těší nás, že máme spolehlivého partnera na motoristické eventy a zároveň i na vzdělávání řidičů. Partnera, který pro nás dokáže zastřešit komplexní aktivity pro řidiče - pro naše interní potřeby i pro naše klienty. “

Speedworld Hungary

Sebastian Laczhazy (CEO): “We have organized several smaller and larger events in different locations with SuperDRIVE and we are happy to plan even more joined events as it is a pleasure to work with such professional instructors. They are true motorist enthusiasts and experts in what they do, plus they have a friendly attitude which always helps to make a great event even better.”

TOYOTA MATERIAL HANDLING SLOVENSKO S.R.O.

Viktória Prevužňáková (Personální manažer / HR & Compliance Manager): “Tréninky EKO jízdy pro nás společnost SuperDRIVE realizuje již několik let a pomáhá nám tak zvyšovat hospodárnost jízd našich řidičů. Je velmi pozitivní vidět, že instruktoři SuperDRIVE umí naučit jezdit úsporněji i dlouholeté a zkušené řidiče. Je to přínosné jak pro naši společnost, tak i z globálně environmentálního hlediska.”

SLOVNAFT TRANS

Štefan Sabanoš (HSE Consultant): “Se společností SuperDRIVE jsme v kontaktu již 10 let a v dohodnutých intervalech realizujeme různé typy tréninků pro naše řidiče podle našich potřeb. SuperDRIVE dokáže zrealizovat tréninky nejen pro řidiče osobních aut, ale i náročné tréninky pro řidiče cisteren převážejících pohonné hmoty.”

CRH

Martin Ostrolucký (ND OH&S Coordinator): “Pro naší společnost je bezpečnost prioritou ve všech aspektech našich činností. Proto jsme velmi rádi, že nám společnost SuperDRIVE pomáhá zvyšovat bezpečnost našich zaměstnanců na cestách. Mnoho našich řidičů jezdí dlouhé trasy v těžkých nákladních vozech nebo v osobních autech hustým městským provozem, a tak je riziko nehody vysoké. I díky pravidelným školením řidičů se nám daří držet míru nehodovosti dlouhodobě na nízké úrovni.”

Heineken

Marek Šemelák (HR Specialist): “V rámci politiky naší mateřské společnosti pravidelně zabezpečujeme vzdělávání pro všechny naše řidiče ve snaze zvýšit bezpečnost a zároveň minimalizovat nehodovost a škody. Společnost SuperDRIVE se svým komplexním balíkem školení, včetně online kurzů, je pro nás ideálním řešením, protože nám umí zabezpečit všechny druhy potřebných školení “pod jednou střechou”. Tréninky defenzivní jízdy, které naši řidiči dosud absolvovali, byly pozitivně hodnocené všemi zúčastněnými zaměstnanci.”

Záleží nám na bezpečnosti provozu a baví nás sledovat, jak se za volantem zlepšujete. Od roku 2007 děláme vše pro to, abychom zabránili zbytečným úmrtím na silnicích.
Díky nám jezdí více než 40 000 lidí bezpečněji.
Spolupracujeme s nejmodernějším tréninkovým centrem v Evropě - Polygon Brno, které se nachází uprostřed Masarykova okruhu.

Naši klienti

Pro nezávaznou poptávku nebo více informací k nabídce pro firmy nás prosím kontaktujte e-mailem na info@superdrive.cz, telefonicky na +420 720 300 150, nebo použijte tento formulář a my Vás budeme kontaktovat.

Zajímavosti a novinky

x
Na zlepšení našich služeb používáme cookies. O jejich používání se můžete blíže informovat na stránce: ochrana údajů OK