Cíle tréninku

Chcete snížit počet nehod ve Vašem vozovém parku? Záleží Vám na bezpečnosti Vašich zaměstnanců? 

Škola bezpečné jízdy (škola smyku) naučí Vaše zaměstnance, jak správně reagovat na krizové situace na silnicích (smyky, náhlé překážky, hrozící kolize).

V rámci dne plného adrenalinu a zábavy se Vaši zaměstnanci v praxi naučí jak zvládat různé krizové situace a odvrátit tak nebezpečí nehody. Včasná reakce v reálném provozu může zachránit život a v neposlední řadě i ušetřit nemalé výdaje na opravy vozového parku.
 
Tréninky děláme pro osobní i nákladní vozidla.

Pro koho jsou tréninky vhodné:

společnosti, které zaměstnávají aktivní řidiče

společnosti s flotilou služebních osobních i nákladních aut

Co Vás naučíme?

jak si správně nastavit sedadlo a manévrovat volantem

jak správně krizově zastavit a vyhnout se překážce

jak rozpoznat přetáčivý a nedotáčivý smyk a efektivně ho vyřešit

jak fungují základní bezpečnostní systémy vozidla

jak reagovat v různých dalších krizových situacích

Popis tréninku

Trénink probíhá standardně po dobu jednoho dne, během kterého účastníci absolvují teoretickou část i praktické jízdy v tréninkovém centru.

Všechny tréninky jsou realizované tak, aby přinesly reálný efekt a změnu řidičských schopností u každého řidiče. Aby se každý účastník posunul dál v ovládání svého auta a stal sa z něj bezpečnější řidič. Stejně tak dbáme na zážitek a dynamiku jízd v rámci praktické části, aby si trénink řidiči i naplno užili.

Školu bezpečné jízdy nabízíme ve více úrovních. Pro firmy doporučujeme nejoblíbenější úroveň II. Intensiv. Více informací o jednotlivých úrovních a průběhu tréninku najdete v sekci pro individuální zákazníky.

 

Tréninky pro firmy připravujeme individuálně podle požadavků klientů.

Díky tomu dokážeme reflektovat na konkrétní potřeby řidičů a dosáhnout reálné zlepšení.

 

Škola smyku je také velmi vhodná součást eventu pro firemní partnery a zákazníky nebo teambuildingu pro Vaše zaměstnance.

 

Máte otázky? Zavolejte nám ještě dnes pro více informací nebo nezávaznou poptávku.

Johnson Controls

Eva Žemličková (HR specialist): ”Spolupráci se SuperDrive jsme začali v roce 2016 a hned v prvním roce jsme proškolili několik stovek našich zaměstnanců s využitím tréninku defenzivní jízdy. Tréninky byly na vysoké úrovni stejně tak jako znalosti a vedení školitelů. Následná zpětná vazba od zaměstnaců byla více než pozitivní - jak z pohledu informací ohledně platné legislativy či novinek, tak i z pohledu praktických tipů. Nadále plánujeme pokračovat ve spolupráci a doplňovat typy tréninků / školení zahrnutých do vzdělávacího plánu zaměstnanců dle aktuální potřeby.”

ZÁPADOSLOVENSKÁ ENERGETIKA a.s.

Marta Rybárová (Koordinátorka vzdělávání ZSE): “Tréninky defenzivní jízdy SuperDRIVE jsou mezi našimi zaměstnanci již dobře známé a oblíbené. SuperDRIVE realizuje tréninky vysoce profesionálně, jak na úrovni práce samotných instruktorů, tak na úrovni administrace tréninků a zpracování podrobných výstupů za každého řidiče.”

ARVAL Slovakia

Eva Nosáľová (Marketing and Product Manager): “Se společností SuperDRIVE jsme v kontaktu již několik let, máme za sebou úspěšný event školy smyku, který proběhl hladce a všichni naši zákazníci si ho naplno užili. Těší nás, že máme spolehlivého partnera na motoristické eventy a zároveň i na vzdělávání řidičů. Partnera, který pro nás dokáže zastřešit komplexní aktivity pro řidiče - pro naše interní potřeby i pro naše klienty. “

Speedworld Hungary

Sebastian Laczhazy (CEO): “We have organized several smaller and larger events in different locations with SuperDRIVE and we are happy to plan even more joined events as it is a pleasure to work with such professional instructors. They are true motorist enthusiasts and experts in what they do, plus they have a friendly attitude which always helps to make a great event even better.”

TOYOTA MATERIAL HANDLING SLOVENSKO S.R.O.

Viktória Prevužňáková (Personální manažer / HR & Compliance Manager): “Tréninky EKO jízdy pro nás společnost SuperDRIVE realizuje již několik let a pomáhá nám tak zvyšovat hospodárnost jízd našich řidičů. Je velmi pozitivní vidět, že instruktoři SuperDRIVE umí naučit jezdit úsporněji i dlouholeté a zkušené řidiče. Je to přínosné jak pro naši společnost, tak i z globálně environmentálního hlediska.”

SLOVNAFT TRANS

Štefan Sabanoš (HSE Consultant): “Se společností SuperDRIVE jsme v kontaktu již 10 let a v dohodnutých intervalech realizujeme různé typy tréninků pro naše řidiče podle našich potřeb. SuperDRIVE dokáže zrealizovat tréninky nejen pro řidiče osobních aut, ale i náročné tréninky pro řidiče cisteren převážejících pohonné hmoty.”

CRH

Martin Ostrolucký (ND OH&S Coordinator): “Pro naší společnost je bezpečnost prioritou ve všech aspektech našich činností. Proto jsme velmi rádi, že nám společnost SuperDRIVE pomáhá zvyšovat bezpečnost našich zaměstnanců na cestách. Mnoho našich řidičů jezdí dlouhé trasy v těžkých nákladních vozech nebo v osobních autech hustým městským provozem, a tak je riziko nehody vysoké. I díky pravidelným školením řidičů se nám daří držet míru nehodovosti dlouhodobě na nízké úrovni.”

Heineken

Marek Šemelák (HR Specialist): “V rámci politiky naší mateřské společnosti pravidelně zabezpečujeme vzdělávání pro všechny naše řidiče ve snaze zvýšit bezpečnost a zároveň minimalizovat nehodovost a škody. Společnost SuperDRIVE se svým komplexním balíkem školení, včetně online kurzů, je pro nás ideálním řešením, protože nám umí zabezpečit všechny druhy potřebných školení “pod jednou střechou”. Tréninky defenzivní jízdy, které naši řidiči dosud absolvovali, byly pozitivně hodnocené všemi zúčastněnými zaměstnanci.”

Záleží nám na bezpečnosti provozu a baví nás sledovat, jak se za volantem zlepšujete. Od roku 2007 děláme vše pro to, abychom zabránili zbytečným úmrtím na silnicích.
Díky nám jezdí více než 40 000 lidí bezpečněji.
Spolupracujeme s nejmodernějším tréninkovým centrem v Evropě - Polygon Brno, které se nachází uprostřed Masarykova okruhu.

Naši klienti

Pro nezávaznou poptávku nebo více informací k nabídce pro firmy nás prosím kontaktujte e-mailem na info@superdrive.cz, telefonicky na +420 720 300 150, nebo použijte tento formulář a my Vás budeme kontaktovat.

Zajímavosti a novinky

x
Na zlepšení našich služeb používáme cookies. O jejich používání se můžete blíže informovat na stránce: ochrana údajů OK