O SuperDRIVE

SuperDRIVE je největší a nejstarší škola bezpečné jízdy na Slovensku. Od roku 2007 jsme proškolili více než 38.000 řidičů. Své bohaté zkušenosti nabízíme i českým zákazníkům v zbrusu novém tréninkovém centru v rámci Masarykova okruhu – Polygon Brno. Kromě tréninků klasické školy smyku pro individuální zákazníky nabízíme také služby na míru pro firemní klienty.

  • Naši instruktoři se podíleli na mnoha eventech pro automobilové společnosti v České republice, na Slovensku, v Rakousku i Maďarsku.
  • Polygon v Brně je nejmodernější tréninkové centrum v Evropě
  • Jako jedna ze 2 společností v celé Evropě nabízíme na Slovensku trénink „Highway“, na kterém se účastníci naučí vyhnout překážce ve vysoké (dálniční) rychlosti
  • Naši instruktoři získali po dvoutýdenním intenzivním tréningu v Německu BMW certifikaci.


Naše poslání

 

Bezpečnost na silnicích pro nás není jen klišé, ale hlavní mise. Naše poslání je naučit řidiče nejen novým dovednostem, ale i ohleduplnosti za volantem.

Možná jste právě absolvovali autoškolu nebo máte najezděno mnoho kilometrů, ale pořád si nejste jisti, jak byste zvládli smyk nebo aquaplaning.

Dokud se nedostanete do nebezpečné situace, nemůžete vědět, jak zareagujete.

Ve škole bezpečné jízdy si tyto situace vyzkoušíte a naučíte se na ně adekvátně reagovat. Případnou krizovou situaci dokážete zvládnout s chladnější hlavou a mírnějšími následky.


Lucia Solomon - Jednatelka

Motto: Všechno jde, když se chce

Zkušenosti:

Díky bohatým zkušenostem s řízením lidí v korporaci se Lucii úspěšně daří krotit smečku instruktorů a dalších nezávislých osobností, které v SuperDRIVE najdete 🙂 Dokáže vytvořit řád z chaosu a prodat cokoli komukoli ještě před ranní kávou. Intenzivně pracuje na tom, aby se sama stala instruktorkou. Volný čas nejraději tráví s rodinou, ale umí si ho užít i za volantem nějakého výkonného stroje…

Kamila Sajdlová - Marketing

Motto:

Zkušenosti:

Po krásných a náročných letech práce v automobilce se řízením osudu dostala na pivo s týmem SuperDRIVE, aby u něj už zůstala.

Realizuje si zde vášeň k marketingu a eventům. Kromě skvělého kolektivu oceňuje možnost „kreativně se vyřádit“ a dělat práci, která má smysl. Miluje lidi a věci s osobností (byť méně praktické), proto by za nic na světě nevyměnila svoje MINI.

Norbert Mikulec - Hlavní instruktor

Motto: Být lepší = trénink trénink trénink

Zkušenosti:

Auta ho zajímala už jako malého kluka. Práce v automobilové oblasti je pro něj zároveň koníčkem i vášní. V roce 2009 začal pracovat pro značku BMW jako produktový expert. Později si vyzkoušel pozici instruktora v projektu BMW xDrive Tour, a zjistil, že se chce instruktorské činnosti věnovat více. Proto se v roce 2013 stal členem týmu SuperDRIVE. Stále pracuje jako produktový expert, moderátor a instruktor pro mnichovskou automobilku. Pořád se aktivně vzdělává a srší pozitivní energií. Ve volném čase pomáhá organizovat klubové srazy fanoušků BMW M a úplně nejraději je ve smyku se svou M3 🙂

Otakar Krus - Instruktor

Motto: Výdrž a vytrvalost dělá člověka všemocným

Zkušenosti:

Zájem o techniku (především auta) měl už od mala. Na rozdíl od většiny absolventů autoškoly se již od získání řidičáku snažil jezdit eko a defenzivně. Postupem času se zdokonalil i ve sportovní jízdě – všechny tyto zkušenosti nyní zúročuje a předává jako instruktor školy bezpečné jízdy. Kromě aut ho baví sport a turistika na všechny způsoby.

Vojtěch Matoušek - Instruktor

Motto: Štěstí přeje připraveným

Zkušenosti:

Auta pro něj byla vždy velkým koníčkem, s pořízením „e-třicítky“ především jízda po závodní dráze (rychle, ale bezpečně ;-)) Nejvíc Vojtu baví jít si s partou kamarádů zajezdit na trať (například brněnský okruh), kde si navzájem předávají svoje zkušenosti a tipy a inspirují se tak k lepším výsledkům 🙂

David Pelánek - Instruktor

Motto: Každý den nemusí být skvělý, ale něco skvělého lze najít na každém dni.

Zkušenosti:

Vůně benzínu a spálených pneumatik ho provázejí již od dětství, kdy sbíral zkušenosti v Národním a později Mezinárodním mistrovství ČR v motokárách. Později přesedlal na velká auta a účastnil se Česko-moravského poháru v rallye. Dnes předává své poznatky účastníkům kurzů školy smyku a pomáhá zvýšit bezpečnost na silnicích. Vyznavač silných vozů s pohonem všech kol, který nedá dopustit na svoje Evo. Velkou zálibou je lední hokej a v létě golf. A stejně jako většina z nás rád v pátek večer vyrazí s přáteli na drink…