Soutěž o trénink Gangster!


Chceš se na pár hodin cítit jako akční hrdina? Zařádit si na Polygonu pod vedením zkušených instruktorů a něco se při tom naučit? Soutěžíme o 10 míst na pilotním tréninku s výrazným názvem “Gangster”! 

10.9.2019 to na Polygonu Brno rozjedeme, buď u toho jako první! Plánujeme tento historický okamžik zvěčnit, tak možná ulovíš nějakou pěknou fotečku na svůj FB 😉

Poetický název získal trénink díky cviku gangsterská otočka, ale vyzkoušíš si toho mnohem víc! Klikni na obrázek a podívej se, co Tě čeká. Ale pozor, trénink není vhodný pro všechny typy aut, zkontroluj si to svoje:

 

 

Jak se můžeš zapojit?

Stačí se stát fanouškem stránky SuperDRIVE CZ a okomentovat příspěvek oznamující soutěž – v komentáři uvést, proč právě ty bys chtěl/a vyhrát místo na tréninku Gangster.

Ze všech účastníků, kteří splní podmínky soutěže vybereme 10 lidí, kteří získají 1 místo na tréningu Gangster dne 10.9.2019. Výhru je možné i darovat 🙂

Soutěž probíhá od 28.8. do 5.9.2019.

Výherce zveřejníme 6.9.2019.

Pozor, součástí není zápůjčka vozu. Trénink nedoporučujeme začátečníkům za volantem.

Hodně štěstí!

 

Podmínky soutěže

– Účastník soutěže musí být starší než 18 let s trvalým (nebo přechodným) pobytem na území ČR.

– Účastník musí označit facebookový profil SuperDrive (https://www.facebook.com/superdriveCZ/) jako “To se mi líbí”.

– Účastník musí zároveň okomentovat příspěvek oznamující soutěž na Facebookové stránce SuperDrive a odpovědět na otázku “Proč právě Ty bys chtěl/a vyhrát místo na tréninku Gangster?”

– Ze všech účastníků bude vybráno 10 výherců.

– Seznam výherců zveřejníme na Facebooku SuperDRIVE CZ 6.9.2019.

– Výhru je možné darovat. Účastník tréninku musí mít více než 18 let a vlastnit řidičský průkaz.

– Účastník musí na tréninku použít vlastní osobní vozidlo. Pronájem vozidla není součástí výhry.

 

Úplná pravidla soutěže

1. Soutěž organizuje společnost SuperDrive Training CZ, s.r.o., se sídlem Ostrovačická 935/63, Žebětín, 641 00 Brno, IČ: 06474136 (dále len “SuperDrive” nebo „organizátor“). Účast v Soutěži je zdarma a není podmíněna nákupem služeb společnosti SuperDrive.

2. Soutěž trvá od 28.8. do 5.9.2019. Soutěží sa o účast na tréninku školy bezpečné jízdy “Gangster” v tréninkovém centru Polygon Brno dne 10.9.2019. Seznam výherců zveřejníme na Facebooku SuperDRIVE CZ 6.9.2019. Každý výherce obdrží 1 cenu. Výhru je možné i věnovat jako dárek třetí osobě.

3. Zájemce o účast v soutěži musí označit facebookový profil SuperDrive (https://www.facebook.com/superdriveCZ/) jako “To se mi líbí”. Zároveň musí okomentovat příspěvek oznamující soutěž na Facebookové stránce SuperDrive a odpovědět na otázku “Proč právě Ty bys chtěl/a vyhrát místo na tréninku Gangster?”

4. 10 výherců bude vybráno ze všech zájemců o účast v soutěži, kteří splnili výše uvedené podmínky.

5. Účastník tréninku musí mít více než 18 let a vlastnit řidičský průkaz. Výhru je možné i darovat.

6. Účastník musí na tréninku použít vlastní osobní vozidlo. Pronájem vozidla není součástí výhry.

7. Účastník účastí na tréninku souhlasí s pořízením a zveřejněním obrazového a zvukového materiálu z tréninku a jejich použitím pro účely SuperDrive Training CZ, s.r.o., a Automotodrom Brno a.s.

8. Výherce musí po vyhlášení výsledků soutěže kontaktovat organizátora zprávou přes platformu Facebook a odeslat potřebné kontaktní údaje podle pokynů organizátora. Pokud výherce nedodá kontaktní údaje do 48 hodin, výhra propadá ve prospěch organizátora. Výhra účastníka soutěže, kterou z důvodů spočívajících ne na straně organizátora nebude možné využít, propadá ve prospěch organizátora. Organizátor neodpovídá za nedoručení oznámení o výhře z důvodů spočívajících na straně účastníka soutěže nebo poskytovatele služeb elektronických komunikací.

9. Soutěžící účastí v soutěži uděluje organizátorovi souhlas s tím, aby zpracoval jeho kontaktní údaje nutné pro převzetí výhry. Dále souhlasí s tím, že jméno výherce bude uveřejněné na facebookové stránce organizátora.

10. Na výhru nevzniká právní nárok a není možné ji vyměnit za hotovost ani místo ní požadovat jiné plnění. Výhru v soutěži není možné vymáhat soudní cestou.

11. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit pravidla nebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání nebo soutěž kdykoli ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění na internetových stránkách www.superdrive.cz.

12. Účastník splněním podmínek soutěže a tedy zařazením do soutěže souhlasí s pravidly a podmínkami soutěže v plném rozsahu.

13. Soutěž organizuje společnost SuperDrive Training CZ, s.r.o. z vlastní iniciativy a nezávisle na portálu www.facebook.com. Není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. Účastník kompletně osvobozuje společnost Facebook od jakýchkoli závazků.